Introduction » Хоби бои » Боја за текстил DECO Textil 50ml - интензивна


        

Боја за текстил DECO Textil 50ml - интензивна

бои за текстил и ткаенина

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDI50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за текстил DECO Textil
Вообичаена цена 295 мкд
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

Одберете ја саканата нијанса

ZGRmN