Introduction » Хоби бои » Боја за текстил DECO Textil 50ml - интензивна


        

Боја за текстил DECO Textil 50ml - интензивна

бои за текстил и ткаенина

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDI50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за текстил DECO Textil
Вообичаена цена 299 мкд
Цена without Tax : 194 мкд
Цена including Tax (18 %):
229 мкд

Одберете ја саканата нијанса

ZWU5Z