Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на стакло » Боја за стакло VITRAIL 50ml


        

Боја за стакло VITRAIL 50ml

Боја за стакло

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBV50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за стакло VITRAIL
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

into the basket:
  парчиња  

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZDEwYWVmM