Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Боја за стакло PENTART - 30 ml


        

Боја за стакло PENTART - 30 ml

бои PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTGLASS-07
Производител: PENTART
Изберете нијанса на боја за стакло Pentart
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парчиња  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDc3NzU3Mm