Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја за стакло и керамика CERAMIC 50ml


        

Боја за стакло и керамика CERAMIC 50ml

бои за керамика - порцелан- стакло и метал

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBC50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја "CERAMIC"
Вообичаена цена 319 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTJiN