Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на стакло » Боја за стакло HOBBY Line - Frost Design


        

Боја за стакло HOBBY Line - Frost Design

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL455
Производител: Kreul Germany
Изберете нијанса на боја Frost Design
Цена without Tax : 148 мкд
Цена including Tax (18 %):
175 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZDQ0NWQwY