Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Боја за стакло бисерна Chameleon - 50 ml


        

Боја за стакло бисерна Chameleon - 50 ml

бои за стакло PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTCHAM-34
Производител: PENTART
Изберете нијанса на бисерна боја за стакло Chameleon
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

YmRhZDM