Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја за порцелан HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C - изберете нијанса


        

Боја за порцелан HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C - изберете нијанса

Боја за порцелан и керамика

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL-BRI162
Производител: Kreul Germany
Изберете нијанса на боја Porcelain Brillant 20 ml
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZGU5N