Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Боја за контури PENTART - 20 ml


        

Боја за контури PENTART - 20 ml

бои PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTHIHCW-B
Производител: PENTART
Изберете боја на контура Penta
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парчиња  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTg5NGE