Introduction » Хоби бои » Бои за керамика » Боја за керамика DECOrfin Universal Satin 50 ml - изберете нијанса


        

Боја за керамика DECOrfin Universal Satin 50 ml - изберете нијанса

бои за керамика- метал- дрво Royal TALENS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL2924
Производител: Royal Talens
Изберете боја Decorfin Universal Satin
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

Одберете ја саканата нијанса

OGZmYW