Introduction » Хоби » Сликање на стакло » Боја GLASS & TILE - TRANSPARENT 50ml


        

Боја GLASS & TILE - TRANSPARENT 50ml

Проѕирна боја за стакло- керамика и порцелан

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBT50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за стакло Glass & Tile
Вообичаена цена 319 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDViZDEwN2