Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на стакло » Боја GLASS & TILE - OPAQUE 50ml


        

Боја GLASS & TILE - OPAQUE 50ml

Боја за стакло- керамика и порцелан

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBO50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за стакло Glass & Tile
Вообичаена цена 319 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парчиња  

Клиентите ги купуваат и овие производи

N2JhYzBm