Introduction » Хоби » Сликање на стакло » Боја GLASS & TILE - GLITTER 50ml


        

Боја GLASS & TILE - GLITTER 50ml

бои со пенлив ефект за стакло- керамика и порцелан

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBG50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за стакло Glass & Tile
Вообичаена цена 319 мкд
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

MGU4ZWJiNj