Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Бои за мермерен ефект HOBBY Line Magic Marble 20 ml - изберете нијанса


        

Бои за мермерен ефект HOBBY Line Magic Marble 20 ml - изберете нијанса

бои за мермерен ефект

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL732
Производител: Kreul Germany
Изберете боја Magic Marble 20 ml
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2UxOWN