Introduction » Попусти » Бои со ефект на пукнатини KREUL Home Crackle 90 ml


        

Бои со ефект на пукнатини KREUL Home Crackle 90 ml

креативен прибор

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL96
Производител: Kreul Germany
Изберете нијанса на боја што пука
Вообичаена цена 345 мкд
Цена without Tax : 175 мкд
Цена including Tax (18 %):
207 мкд
YThjN