Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Попусти » Бои со ефект на пукнатини KREUL Home Crackle 90 ml


        

Бои со ефект на пукнатини KREUL Home Crackle 90 ml

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL96
Производител: Kreul Germany
Изберете нијанса на боја што пука
Вообичаена цена 339 мкд
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

into the basket:
  парчиња  
NzI2YWNm