Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Прибор за техничко цртање » Алуминиумски линијар со вметнати челични парчиња LENIAR - 100 cm


        

Алуминиумски линијар со вметнати челични парчиња LENIAR - 100 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN30094
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057300947
Цена without Tax : 2,534 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,990 мкд

into the basket:
  парчиња  
ZTQzMm