Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Алуминиумски линијар со рачка парче S2 LENIAR - 40 cm


        

Алуминиумски линијар со рачка парче S2 LENIAR - 40 cm

техничко цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN30362
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057303627
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парчиња  
M2FjMmFjOW