Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Алуминиумски линијар со држач LENIAR 20 cm


        

Алуминиумски линијар со држач LENIAR 20 cm

техничко сликање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN30160
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057301609
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парчиња  
OWEyMT