Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Акрилни бои Studeo ACRYLIC PROFI 30x20ml


        

Акрилни бои Studeo ACRYLIC PROFI 30x20ml

сликарски сет PEBEO - 30 tuba 20ml

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO833431
Производител: PEBEO
EAN code: 3167868334313
Цена without Tax : 1,856 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,190 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Njg2YmE2