Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Акрилна боја металик - 100 ml


        

Акрилна боја металик - 100 ml

акрилни бои PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTACR-ME100
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик акрилна боја Pentart 100 ml
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

MGVmYWR