Introduction » Хоби бои » Акрилна боја GLOSSY 500ml


        

Акрилна боја GLOSSY 500ml

акрилни бои Color & Co

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFB188GLO
Производител: Lefranc & Bourgeois
Вообичаена цена 602 мкд
Цена without Tax : 214 мкд
Цена including Tax (18 %):
253 мкд
NWFlMzJj