Introduction » Хоби бои » Акрилна боја ESSENTIALS металs & Pearls - 59 ml


        

Акрилна боја ESSENTIALS металs & Pearls - 59 ml

акрилни бои Royal & Langnickel

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGPNTM
Производител: Royal & Langnickel
Изберете нијанса на акрилна боја Essentials Metals & Pearls 59 ml
Вообичаена цена 139 мкд
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

MTljZT