Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Акрилна боја бисерна Chameleon - 50 ml


        

Акрилна боја бисерна Chameleon - 50 ml

акрилни бои PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTACRY-CH50
Производител: PENTART
Изберете нијанса на бисерна акрилна боја Chameleon
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Y2M1OTQ