Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Акрилна боја AMSTERDAM STANDart Series 1000ml


        

Акрилна боја AMSTERDAM STANDart Series 1000ml

акрилни бои Royal TALENS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL1771
Производител: Royal Talens
Изберете боја Amsterdam Standard Series
Цена without Tax : 1,296 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,529 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NTNmM