Introduction » Хоби бои » Акрилна боја ACRYLIC Louvre 750ml


        

Акрилна боја ACRYLIC Louvre 750ml

акрилни бои Lefranc & Bourgeois

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBG1744750
Производител: Lefranc & Bourgeois
Вообичаена цена 861 мкд
Цена without Tax : 572 мкд
Цена including Tax (18 %):
675 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

N2Y0NzI