Introduction » Нашите брендови » MOLOTOW » Акрилен маркер MOLOTOW - ONE4ALL 4mm


        

Акрилен маркер MOLOTOW - ONE4ALL 4mm

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW227HS
Производител: Molotow
Изберете нијанса на акрилен маркер MOLOTOW
Вообичаена цена 307 мкд
Цена without Tax : 212 мкд
Цена including Tax (18 %):
250 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YzY1M