Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Креативен прибор » Акрилен маркер MOLOTOW - ONE4ALL 2mm


        

Акрилен маркер MOLOTOW - ONE4ALL 2mm

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MTW127HS
Производител: Molotow
Изберете нијанса на акрилен маркер MOLOTOW
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парчиња  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MzcxNGE3M