Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Штафелај за ателје Monaco 249

сликарски штафелаи ARTMIE

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSG249
Производител: Valeriano
Вообичаена цена 9,900 мкд
Цена without Tax : 6,093 мкд
Цена including Tax (18 %):
7,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDA4N