Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Штафелај надворешен Amazon 230

сликарски штафелаи ARTMIE

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSG230
Производител: Valeriano
Вообичаена цена 1,849 мкд
Цена without Tax : 1,432 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,690 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

MzUwND