Штафелај надворешен Amazon 230

сликарски штафелаи ARTMIE

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSG230
Производител: Valeriano
Вообичаена цена 1,790 мкд
Цена without Tax : 1,313 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,549 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

YTE4ZG