Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Сликарски штафелај » Сликарски штафелај - atelier » Штафелај ателје универзален Valeriano Boston


        

Штафелај ателје универзален Valeriano Boston

сликарски штафелаи ARTMIE

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSNo32
Производител: Valeriano
Вообичаена цена 5,390 мкд
Цена without Tax : 3,551 мкд
Цена including Tax (18 %):
4,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YTQ5NW