Штафелај академски LONDON 245

сликарски штафелаи ARTMIE

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLSG245
Производител: Valeriano
Вообичаена цена 8,890 мкд
Цена without Tax : 6,347 мкд
Цена including Tax (18 %):
7,490 мкд
OTk4OGRj