Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Сликарски палети » Сликарска палета овална 22.5 x 17 cm


        

Сликарска палета овална 22.5 x 17 cm

прибор за сликање Royal & Lagnickel

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RLGRD42P
Производител: Royal & Langnickel
EAN code: 090672000477
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
N2JhOG