Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » блокови хартија, цртежи » Simply WB блок за скицирање A6 - 80 листа


        

Simply WB блок за скицирање A6 - 80 листа

блок за скицирање- спирална корица

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR481500406
Производител: Daler - Rowney
EAN code: 5011386074429
Вообичаена цена 419 мкд
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

into the basket:
  парче  
MWI4Z