Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Силиконско масло Pentart 20 ml


        

Силиконско масло Pentart 20 ml

силиконско масло

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT32920
Производител: PENTART
EAN code: 5997412794601
Цена without Tax : 109 мкд
Цена including Tax (18 %):
129 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWE3ZTQ3M