Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Силиконски калап за моделирање - Срца


        

Силиконски калап за моделирање - Срца

силиконски калапи Pentacolor

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT27547
Производител: PENTART
EAN code: 5996546006376
Цена without Tax : 55 мкд
Цена including Tax (18 %):
65 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MTQ1ZWEwY