Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Силиконски калап за моделирање - Медалјони


        

Силиконски калап за моделирање - Медалјони

силиконски калапи Pentacolor

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT26654
Производител: PENTART
EAN code: 5997412733631
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

into the basket:
  парче  
ODdiY2NhNj