Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Шпатули за моделирање 5 парчиња


        

Шпатули за моделирање 5 парчиња

шпатули за моделирање Jovi

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: JOV5
Производител: JOVI
EAN code: 8412027001076
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  
NDNhZj