Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).Ќе ги наградиме оние кои со нас чекаат!

Сите кои со нас ги чекаат своите пакети им подаруваме попуст ваучер! Пријатно не изненадивте со огромната заинтересираност и количината на нарачки, ВИ БЛАГОДАРИМЕ. Поради празничната пауза и распородажбата на одредени производи се случувало да задоцниме со рокот на доставата. Имаме за Вас подарок, и тоа попуст од 15% на вкупната нарачка.

  • Во случај да Вашиот пакет го чекате повеќе од 10 дена,

Ви подаруваме ПОПУСТ ваучер со 15% намаление.


Доволно е да не контактирате преку e-mail со бројот на задоцнетата нарачка

а ние ќе Ви испратиме ВАУЧЕР за попуст.

Со поздрав, Вашиот тим slikarskipribor.mk

 

ZGMyN2Iy