Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби » Scrapbooking » Шаблон за сечење Heart 11.4x9.5 cm


        

Шаблон за сечење Heart 11.4x9.5 cm

метални алатки

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCMA-068
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589998672
Цена without Tax : 474 мкд
Цена including Tax (18 %):
559 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MjNhM