Introduction » Нашите брендови » KOH-I-NOOR » Сет суви пастели Toison D OR Koh-i-noor 6-делен


        

Сет суви пастели Toison D OR Koh-i-noor 6-делен

Суви пастели

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8511
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539040972
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDU0Ym