Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » KOH-I-NOOR » Сет суви пастели Toison D OR Koh-i-noor 12-делен


        

Сет суви пастели Toison D OR Koh-i-noor 12-делен

Суви пастели

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8512
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539040989
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MGIzN2UwM