Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » Сет суви пастели TOISON D OR - 24-делен сет


        

Сет суви пастели TOISON D OR - 24-делен сет

суви пастели KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8514
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539129165
Цена without Tax : 618 мкд
Цена including Tax (18 %):
729 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWYwMW