Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Сет пенкала Sakura Pigma Micron / 12 делен


        

Сет пенкала Sakura Pigma Micron / 12 делен

Сет пенкала Sakura Pigma Micron / 12 делен

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRZ12PTGB
Производител: SAKURA
EAN code: 8710141132042
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YjAzODdm