Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Разни помагала » Сликарски палети » Сет резервна хартија за Daler-Rowney stay wet палета - 15 делови


        

Сет резервна хартија за Daler-Rowney stay wet палета - 15 делови

сет резервна хартија

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR121900102
Производител: Daler-Rowney
EAN code: 5011385520040
Цена without Tax : 448 мкд
Цена including Tax (18 %):
529 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MjY3O