Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » Сет рачки ESSDEE за ножеви за линорез - 12 делен


        

Сет рачки ESSDEE за ножеви за линорез - 12 делен

сет рачки Essdee

 

Availability: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Product no.: ESDLH12
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180400
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парче  
ZDlkNWFh