Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Сет округли картонски кутии - 3 бр


        

Сет округли картонски кутии - 3 бр

сет картонски кутии

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCPMA-1742202
Производител: DP Craft
EAN code: 5055170128080
Вообичаена цена 339 мкд
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

into the basket:
  парче  
MjIxNjg1M