Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Сет компоненти за ефект на 'рѓа - 4 дела


        

Сет компоненти за ефект на 'рѓа - 4 дела

сет за ефект на 'рѓа

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT34114
Производител: PENTART
EAN code: 5997412796032
Цена without Tax : 330 мкд
Цена including Tax (18 %):
389 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZWZiND