Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби » Позлата и патина » Сет компоненти за ефект на патина - 4 делови


        

Сет компоненти за ефект на патина - 4 делови

сет за ефект на патина

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT34115
Производител: PENTART
EAN code: 5997412796049
Цена without Tax : 330 мкд
Цена including Tax (18 %):
389 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NmIwZTc4N2