Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » Сет графитни моливи KOH-I-NOOR - 12-делен сет


        

Сет графитни моливи KOH-I-NOOR - 12-делен сет

графитни моливи KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN1582/12
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539231066
Цена without Tax : 431 мкд
Цена including Tax (18 %):
509 мкд

into the basket:
  парче  
NjY3Z