Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Сет фломастери за техничко цртање SAKURA Pigma Micron - 6 делен сет


        

Сет фломастери за техничко цртање SAKURA Pigma Micron - 6 делен сет

фломастери за техничко цртање SAKURA

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-6
Производител: SAKURA
EAN code: 8710141049449
Вообичаена цена 829 мкд
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGUxMzI3Nz