Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби бои » Сет фломастери за техничко цртање SAKURA Pigma Micron - 3 делен сет


        

Сет фломастери за техничко цртање SAKURA Pigma Micron - 3 делен сет

фломастери за техничко цртање SAKURA

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: SKRXSDK-3
Производител: SAKURA
EAN code: 8710141132417
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MTY1ZmE1Z